Reklamní nabídky

Sleduje obsah důležitých serverů na jednom místě

Většina lidí čte v dnešní době zprávy na internetu. Každý zpravodajský portál disponuje redakcí, která se rozhoduje, které články zveřejní a o jakých informacích bude čtenáře informovat. Každý den se ve světě odehraje tolik důležitých událostí, o kterých se často ani nedozvíme. Zdá se být nemožné, aby jeden server informoval o všem důležitém. Zpravodajské servery také mohou být zneužívány k manipulaci s veřejným míněním, mnoho portálů má své odborníky, podniká průzkumy a informuje o informacích, které se výrazně liší od těch, které často publikuje konkurence. Že by náhoda? Vlastnit vysoce navštěvovaná média znamená velkou moc, proto je vlastní tolik politiků i kontroverzních podnikatelů.

Sledujte více zdrojů najednou

Pokud nechcete být ovlivněni jen jedním nebo dvěma zdroji, ale chcete mít kompletní přehled nad tím, co v aktuální den vyšlo na všech kvalitních webech, používejte portál https://www.cerstvezpravy.cz/. Monitoruje obsah všech kvalitních českých webů a stručně ho zobrazuje ve formě titulků, které jsou rozdělené podle zdrojů. Už nemusíte skákat z webu na web a probírat se hromadou článků, abyste narazili na to, co vám zajímá. Zde uvidíte obsah všech webů najednou a stručně.

Jen si přečtete titulky jednotlivých článků a když vás nějaký zaujme, můžete si ho rozkliknout na celý článek. Portál je přehledně rozdělený podle kategorií, od sportu až po tipy pro dům a zahradu. V každé kategorii najdete všechny články z dané oblasti, které v aktuální den vyšly. Během krátké chvíle se s webem dozvíte mnohem více informací.

Jednotlivé zdroje na webu si dokonce můžete dát do oblíbených a následně se vám budou zobrazovat ve vaší vlastní sekci „Moje“. Pokud nebudete chtít přijít o žádné důležité články, můžete si nechat zasílat informace o nových článcích i na email.