Začala experimentovat s make-upem, když jí bylo 14, teď dokáže tohle

Estimated read time 2 min read

Joyce Spakmanová je velmi talentovaná dívka, která nyní působí jako profesionální make-up artistka. Je skvělým příkladem toho, jak se tvrdá práce a touha splnit si svůj sen vyplácí. S make-up uměním začala již ve svých čtrnácti letech a nyní tvoří neskutečné kreace, která můžeme považovat za umění.

Těžké začátky

Pustit se plně do své vášně a věřit svým instinktům není jednoduché. Joyce se však rozhodla, že si svůj sen splní. Vše začalo drobným experimentováním s make-upem a nejrůznějšími líčidly. Až když bylo Joyce 18 započala studium divadelního make-upu v Amsterdamu, které trvá tři roky. Za tu dobu učinila neskutečný pokrok a naučila se mnoha novým technikám. Začala také s ruční výrobou čelenek, které můžete na jejích fotografiích často vidět.

Profesionálka

Z Joyce se stala uznávaná make-up artistka působící v Holandsku, kde pravidelně vede workshopy pro veřejnost. Zabývá se nejen make-upem, ale stylizuje osobu do postavy make-upem, doplňky, účesem i oblečením. Jde o velmi talentovanou umělkyni, která vás svou tvorbou okouzlí.

Práce s 3D ztvárněním make-upu není nic snadného. Joyce však tvoří dokonalé kreace, které mají jedinečný nápad a vzhled. 

S pomocí rekvizit, kostýmu a doplňků vytváří celistvý charakter osoby. Mnohdy i „věci“, které se zdají být na první pohled pravé, jsou jen namalované!

Některé z make-upů jsou i skvělou inspirací na Halloweena. 

Joyce vytváří i tyto jedinečné čelenky, které s oblibou svým postavám nasazuje. Její tvorba je fantaskní, jedinečná a má na člověka zvláštní vliv. 

Zkuste se i vy pustit do make-up umění, které je v dnešní době nesmírně dosažitelné, díky množství různorodých produktů. Čím dřív začnete, tím více získáte zkušeností. Pokud máte nějaký sen, nevzdávejte se ho a pusťte se do jeho realizace podobně jako Joyce.

Další články:

Další články autora: