Tisk etiket

Estimated read time 3 min read

Samolepící etikety jsou již řadu let součástí našeho života. Neobejdou se bez nich výrobci zboží, poskytovatelé služeb, ale hlavní význam mají pro zákazníky a spotřebitele. Nejedná se o pouhou reklamu určitého zboží, ale etikety umožňují zákazníkovi orientovat se v záplavě ostatních reklam.

Vlastnosti etiket

1V první řadě musí být samolepící etikety kvalitní, aby byly odolné proti mechanickému poškození i vůči povětrnostním vlivům. Této zásady si je vědoma společnost SVS, s.r.o., která se výrobě samolepících etiket věnuje již více, než dvacet let. Za tuto dobu si vydobyla výsadní postavení na trhu nejen kvalitou svých produktů, ale také technologií jejich výroby, která jí umožňuje vyrábět etikety v mnoha variantách.

Samolepící etikety vyrábí firma v rolích různým způsobem. Výjimkou není ani kovoražba, výroba s braillovým písmem, anebo s výstražnou značkou pro nevidomé. K produkci firmy patří také stírací losy či termolosy, které mají na povrchu vrstvu stírací nebo termovrstvu. Vynikající kvalitu mají barvy, které se vyznačují skvělou krycí schopností, odolností a v neposlední řadě také výraznou ostrostí.

Pro jaké účely jsou určeny

Společnost vyrábí především průmyslové samolepící etikety pro automotive, pro elektroniku, kosmetiku a farmacii. Vzhledem k průmyslovému používání a specifičnosti každého prostředí, musí samolepící etikety mít potřebnou odolnost a také originalitu. Velká odolnost se vyžaduje například u etiket používaných na automobilech, kde musí odolávat nepříznivým klimatickým podmínkám, vlhku i mechanickému poškrábání.

3

Speciálními etiketami jsou například bezpečnostní etikety, dále extrémně odolné etikety, nebo etikety určené pro nevidomé. Patří mezi ně rovněž bezpečnostní a ekologické etikety.

Technologie výroby

Tisk etiket se provádí výhradně pomocí moderních technologií. Jedná se například o flexotisk, digitální tisk, tamponový tisk nebo o metodu řezané reklamy. Tyto technologie jsou zárukou vysoké kvality a spolehlivosti produktů, což je prověřováno především jejich praktickým používáním. Firmě SVS se dostalo již řady ocenění a udělení certifikátů, které jsou vedle uznání zákazníků potvrzením kvality práce společnosti při výrobě jedinečných samolepících etiket.

2

Další články:

Další články autora: