Reklamní nabídky

Tři podoby reklamních předmětů, které jsou i praktické

V současné době se na reklamní předměty celkem zapomíná. Je to škoda, protože se stále jedná o poměrně efektivní reklamu, která ani není tak drahá. Pokud stojíte o reklamu, nemusíte investovat hromadu peněz do televizní reklamy nebo do billboardů, ale můžete si zaplatit buď internetovou reklamu, nebo právě si můžete nechat vyrobit reklamní předměty. Obě to jsou mnohem levnější možnost efektivní reklamy. Záleží tedy, na jakou generaci chcete zapůsobit. Internetová reklama zapůsobí na mladší generaci, na starší zapůsobíte hlavně díky reklamním předmětům.

Při přemýšlení nad tím, jaké reklamní předměty si necháte vyrobit, dbejte na to, ať jsou reklamní předměty hlavně praktické. Praktické předměty jsou skutečně to nejlepší, co si můžete nechat vyrobit. Čím praktičtější reklamní předměty budou, tím je pravděpodobnější, že si je lidé zakomponují do svého osobního života. A tím se reklama stane efektivní a úspěšnou.

Jaké reklamní předměty se řadí mezi praktické?

• deštníky

K těm nejvíce praktickým předmětům se řadí rozhodně deštníky. Nechte si je vyrobit v neutrálních barvách, lidé ocení raději černé či průhledné deštníky než pestrobarevné, které se jim nebudou hodit k žádnému outfitu. Logo vaší firmy nebo motto vaší společnosti si můžete nechat natisknout buď na rukojeť, nebo přímo na roztažený deštník. Samozřejmě logo by nikdy nemělo být po celé ploše deštníku! V takovém případě by ho lidé nenosili. Logo nechte natisknout na jeden trojúhelníček deštníku nebo ho napište k lemu deštníku.

• klíčenky

Stále praktické jsou i klíčenky, které rodiče dávají hlavně svým dětem, aby neztrácely klíče od domu. Mnoho dospělých má však taky své klíčenky, a to hlavně tehdy, pokud mají moc klíčů nebo pokud klíče potřebují v práci (nemusí je nosit po kapsách, ale na krku, což je jistější).

• reflexní prvky

Ze zákona je naší povinností, abychom nosili reflexní prvky. Firmy se tohoto zákona mohou ujat a mohou nechat vyrobit reklamní předměty právě ve formě reflexních prvků, na které natisknout své logo.