Animované

Umělec vytvořil z fotografií osob postavy ze Simpsonů

Milujete seriál Simpsonovi? A toužili jste být vždy jednou z postav v seriálu? Luie B je ilustrátorem ze San Diega a vytváří nové postavičky ze Simpsonů, ne však náhodně, ale na základě fotografií reálných osob. Nevytváří jen samotné osoby, ale také prostředí, které je obklopuje.

Chtěli byste být postavičkou ze Simpsonů?

Skvělé je, že talentovanému umělci stačí zaslat vaše fotografie či fotografie vašich zvířecích mazlíčků a on přesně vytvoří postavičky, které vám budou podobné a umístí vás na simpsonovský gauč či jiné prostředí, které vás vystihuje. Postavičky jsou to opravdu vydařené a vy se můžete touto tvorbou nechat inspirovat.

Všímejte si především detailů, na které umělec nezapomíná. Postavy umisťuje buď do interiéru obývacího pokoje Simpsonů nebo před dům či na jiné místo, které je pro seriál typické. 

Autor zachycuje momenty z fotografií, ale osobám zůstávají jejich typické rysy a oblečení. 

Kdo z nás by nechtěl být známou postavičkou v seriálu Simpsonovi. Mohl by vypadat stejně jako v reálu a mít i stejné vlastnosti.

Simpsonovské šílenství

Simpsonovi se vysílají od roku 1989 a to až doposud. Vydáno bylo na tisíce dílů a zatím se nezdá, že by jejich tvorba skončila. Autorem amerického animovaného seriálu je Matt Groening. Simpsonovi se však stali nesmírně známými po celém světě a Bart Simpson se v časopisu Time umístil v žebříčku padesáti nejvlivnějších osobností zábavního průmyslu, a to vedle Stevena Spielberga či Franka Sinatry. Simpsonovi a jejich příběhy ovlivňují mladou generaci, ale přináší mnohdy výstižný obraz americké střední třídy, ale i satiricky pohlíží na politickou situaci ve světě. Simpsonovic rodinu můžete najít i ve formě známé stavebnice LEGO, tak si můžete vaši oblíbenou rodinu pořídit i domů.