Reklamní nabídky

Dbejte na své zdraví více: kupte si osobní váhu Huawei Scale 3

Milovníci zdravého životního stylu jsou známí pro své dobré návyky. Kromě zdravé stravy, sportu a správného využívání volného času mají milovníci zdravého stylu i několik drobných návyků, které jim pomáhají být úspěšní.

Aby bylo možné dosahovat cílů při udržování optimální váhy, která je důležitá pro všechny milovníky zdravého životního stylu potřebujeme nenápadný doplněk. Tím je osobní váha. Proč vám píšeme o tomto doplňku? Ano, běžnou osobní váhu má doma téměř každý.

Ale technika vstoupila také do světa osobních vah. Představujeme vám novou osobní váhu Huawei Scale 3.

Úplně na začátek vám prozradíme, že nová váha Huawei Scale 3 je levná, v podstatě za obdobnou cenu, jako kdybyste si pořizovali obyčejnou váhu.

Proč se rozhodnout pro Huawei Scale 3?

Po otevření krabice vás překvapí designový kousek s plastovou rukojetí. Vrchní část váhy je vyrobena z 5 mm desky z tvrzeného skla. Zajisté si všimnete rovnoměrně vyřezaných čtyř kulaté plošiny. Při vážení se musíte postavit právě na tyto body nohama. V horní části je také LED znakový displej, který je neviditelný až aktivování váhy. Na spodní části jsou umístěny plastové nožičky s protiskluzovou úpravou. Váha je napojena na 4AAA baterie. Všimnete si také QR kód, ke stažení aplikace Huawei Health do vašeho chytrého telefonu.

Důvod proč si pořídit váhu Huawei Scale 3 není jen špičkový design. Jsou to především praktické informace, které vám pomohou udržovat lepší zdravotní stav. Váha kromě informace o vaší fyzické váze poskytuje dalších 10 informací o vašem těle: srdeční tep, BMI, hmotnost tuku, procento tělesného tuku, hmotnost svalstva, bílkoviny, obsah minerálů v kostech, úroveň viscerálního tuku, bazální metabolismus a procento vody. Tyto informace se nezobrazí na váze ale v aplikaci.