Vyberte si bezdrátová sluchátka Huawei Freebuds 4i

Estimated read time 2 min read

Hledáte bezdrátová sluchátka? Vyberte si Huawei Freebuds 4i – Ceramic White. Proč si vybrat právě tato nová stylová sluchátka? Máme pro vás krátkou recenzi těchto sluchátek.

Pokud milujete nejnovější trendy, pak musíte mít vždy naprosto technické vychytávky. Ne pro každého však mohou být hit ech doplňky cenově dostupné. To se netýká bezdrátových sluchátek Huawei Freebuds 4i – Ceramic White. Cenově dostupná sluchátka, která jsou technologickou i designovou špičkou.

Součástí sluchátek je také stylové pouzdro. Nabíjecí port USB-C je umístěn na spodní straně.

Moderní technologie na dosah

Součástí balení jsou také tři různé velikosti silikonových koncovek do uší. Z velikostí si můžete vybrat optimální velikost i pro lepší izolaci hluku.

Pokud máte rádi sportovní lifestyle, Huawei Freebuds 4i si oblíbíte. Jsou určeny pro jakékoli volnočasové a sportovní aktivity. FreeBuds 4i jsou lehké a pohodlné, nebudou vás omezovat při jakékoli aktivitě.

Pro milovníky hudby je také dobrou zprávou ještě delší výdrž baterie. Ve srovnání s předchozími modely se můžete těšit až o téměř polovinu delšího výkonu. To znamená až 10 hodin špičkové hudby.

Oceníte také hudební výkon. Výšky jsou čisté a basy hlasité. Pokud máte rádi příjemně poslech hudby, FreeBuds 4i si oblíbíte i po hudební stránce.

Aktivovat ANC je jednoduché, poklepete a podržíte jakékoli sluchátko. Funguje to spolehlivě a jednoduše. Opakovaným klepnutím a podržením aktivujete režim Awareness, který navyšuje hlasitost okolních zvuků. To je praktické, pokud potřebujete slyšet zvuky ve vašem okolí, bez složení sluchátek.

Závěrečné shrnutí

Sluchátka Huawei Freebuds 4i jsou lehká a designová sluchátka. Potlačování hluku (ANC) potěší všechny milovníky dobré hudby. Oceníte také čistý zvuk a to vše za super cenu.

Další články:

Další články autora: