Reklamní nabídky

Sladká tečka k podzimnímu stolování: halloweenské speciality

K podzimnímu zpracování se hodí dýně a mrkve. S nimi je také spojována oranžová barva. Jistě jste o dýňových nebo mrkvových či jiných halloweenských sladkostech již někde slyšeli, ale sami se bojíte do jejich výroby?

Není nic snazšího, než si je objednat

Nemusíte se doma pouštět do dlabání dýně do korpusu nebo strouhání mrkve na ozdobu. My vám splníme váš sen a tyhle luxusní halloweenské muffiny můžete mít hned. Jsou skvostné, jejich provedení a fantazie nezná mezí. Jsou potažené lahodným hladkým fondánem, což už je samo o sobě dost velkou dekorací. Není tak nutné jednoduchosti, přidávat na složitosti.

Můžete se pyšnit krásnými muffiny na oslavu

Má u vás v rodině někdo svátek či narozeniny v době Halloweenu? Nebojte se experimentovat a místo tradičního dortu si objednejte muffiny nebo klidně i strašidelný dort. Záleží na počtu strávníků, ale garantujeme vám, že nikdy nic nezbude. Pečlivě vybrané suroviny dodají cukrovinkám čerstvost, nadýchanost a exkluzivní vzhled.

Nádherná poleva a strašidelné ztvárnění dodá na dramatičnosti

Jak by se vám líbily muffiny s očičkama, netopýrci, pavučina nebo dýně? To vše jsou symboly, které Halloweenu nikdo neodpáře. Neodmyslitelně k němu patří jako třeba poklice na hrnec nebo podšálek k hrnku.

Stačí jen pochopit podstatu a příště již budete vědět. Naše výrobky jsou netradiční a použité ingredience vytříbené kvality. Z toho nemůže vzniknout nic jiného, než prvotřídní dárky pro děti i dospělé. Zvolte si velikosti tak, jak je libo. Máme jich na výběr skutečně mnoho. Pro malé děti stačí mini muffiny s označením XS, pro dospělé klidně větší.

Mezi další produkty, jenž se mohou pochlubit velice zajímavým provedením jsou dětské dorty složené z malých kuliček jako lízátka. My jsme je pro tentokrát spojily dohromady a vytvořily z nich dort. Kdo nezná popcakes, o hodně se ochuzuje. Mají totiž s cukrovým lízátkem pramálo společného. Z těchto kuliček se vám ústa neslepí.