Reklamní nabídky

Plánujete dovolenou v Toskánsku? Objednejte si pronájem domu

Toskánsko je nádherný kraj rozkládající se ve střední části Itálie. Jeho břehy omývá Tyrhénské moře. Je to krajina, kterou proslavily nejen umění, ale také nádherné přírodní scenérie a celá řada historických památek. Je to oblast vinařská. Mezi její metropole patří třeba Florencie, která byla i v minulosti významným centrem. Hledáte-li ubytování v Itálii, pak je tato oblast ideální volbou.

Pronajměte si dům nebo vilku od ItalicaRentals

Portál cz.italicarentals.com nabízí možnost rezervace a pronájmu domku, vilky nebo apartmánu v severním Toskánsku a dalších oblastech Itálie – v Umbrii, na Sicílii, v Puglii nebo kolem jezer Como a Grada, v severní části země. Vybírat můžete z velmi široké nabídky, různých cenových kategorií, různého vybavení. Vilky, domky a apartmány se nacházejí jak u moře, tak v malých městech nebo na venkově, v nádherné přírodní krajině. Pronájem vám zajistí klid a soukromí a je určený nejen pro rekreační účely. Můžete jej využít i pro konání svatby nebo třeba mítinku.

Tipy pro vás z oblasti Toskánska

Nemůžete se rozhodnout? Nechte se inspirovat těmito tipy.

Rekreační domy v Marině di Massa

V nabídce ItalicaRentals naleznete rekreační domy nacházející se přímo u moře nebo nedaleko pláží. Klid a ticho borového lesa nabízejí vilky pro více osob umístěné v Poveromu nebo Ronchi. Vilky nabízejí malou vzdálenost od turistických atrakcí, které jsou v regionu vyhledávané.

Rekreační domy a vily ve Forte dei Marmi

Dovolená v Itálii to mohou být i domky a vilky ve Forte dei Marmi. Tato destinace patří v Toskánsku mezi velmi oblíbená místa. Dovolenkový čas tak můžete trávit v pronajaté vilce u moře, nedaleko pláže. Chcete-li mít svůj klid, pak to může být apartmán nebo vilka umístěné od pláže dále. V nabídce naleznete také domy a vilky se soukromým bazénem.