Plánujete dovolenou v Toskánsku? Objednejte si pronájem domu

Estimated read time 2 min read

Toskánsko je nádherný kraj rozkládající se ve střední části Itálie. Jeho břehy omývá Tyrhénské moře. Je to krajina, kterou proslavily nejen umění, ale také nádherné přírodní scenérie a celá řada historických památek. Je to oblast vinařská. Mezi její metropole patří třeba Florencie, která byla i v minulosti významným centrem. Hledáte-li ubytování v Itálii, pak je tato oblast ideální volbou.

Pronajměte si dům nebo vilku od ItalicaRentals

Portál cz.italicarentals.com nabízí možnost rezervace a pronájmu domku, vilky nebo apartmánu v severním Toskánsku a dalších oblastech Itálie – v Umbrii, na Sicílii, v Puglii nebo kolem jezer Como a Grada, v severní části země. Vybírat můžete z velmi široké nabídky, různých cenových kategorií, různého vybavení. Vilky, domky a apartmány se nacházejí jak u moře, tak v malých městech nebo na venkově, v nádherné přírodní krajině. Pronájem vám zajistí klid a soukromí a je určený nejen pro rekreační účely. Můžete jej využít i pro konání svatby nebo třeba mítinku.

Tipy pro vás z oblasti Toskánska

Nemůžete se rozhodnout? Nechte se inspirovat těmito tipy.

Rekreační domy v Marině di Massa

V nabídce ItalicaRentals naleznete rekreační domy nacházející se přímo u moře nebo nedaleko pláží. Klid a ticho borového lesa nabízejí vilky pro více osob umístěné v Poveromu nebo Ronchi. Vilky nabízejí malou vzdálenost od turistických atrakcí, které jsou v regionu vyhledávané.

Rekreační domy a vily ve Forte dei Marmi

Dovolená v Itálii to mohou být i domky a vilky ve Forte dei Marmi. Tato destinace patří v Toskánsku mezi velmi oblíbená místa. Dovolenkový čas tak můžete trávit v pronajaté vilce u moře, nedaleko pláže. Chcete-li mít svůj klid, pak to může být apartmán nebo vilka umístěné od pláže dále. V nabídce naleznete také domy a vilky se soukromým bazénem.

Další články:

Další články autora: