Ostatní tvorba

Halloweenské dekorace, které děsivě překvapily sousedy

Halloween je za námi a vy jste si jistě užili strašidelné atmosféry včerejšího večera, vyřezávání dýní, ale také dekorování vašeho domova. V dnešním článku vám přinášíme ukázku halloweenských dekorací, které nečekaně překvapily sousedy. Můžete se nechat inspirovat pro příští rok a něco podobného vytvořit i u vás doma.

Halloweenské bláznovství

Jistě víte, že především v USA si na halloweenské bláznění velmi potrpí. Dekorují domy nejen uvnitř, ale také exteriéry, okolí domu, ulice, vše strašidelnými postavami a bizarními dekoracemi. Halloweenská noc je totiž večer, kdy mají k nám putovat duše a svět podsvětí a živých si je navzájem otevřen. V USA se nejčastěji převlékají do strašidelných kostýmů a děti chodí koledovat od domu k domu. Vystrašit je však může nejedno nečekané překvapení.

Narazit na tento výjev pozdě večer, když procházíte ulicí, není úplně příjemné.

Typické jsou pro halloween živí mrtví, kostry, dýňáci, ale i inspirace strašidelnými filmy, které se na halloweenskou noc také často promítají. Právě zde se nechali inspirovat zombie povstáním. 

Velmi povedená dekorace, která působí bizarně a trochu děsivě. I z dýní lze pro sousedy vytvořit takovéto překvapení. 

V dům hrůzy se může proměnit i vaše obydlí. Postačí vám k tomu dostatek kartonu a vhodného světla, která dodá interiéru tu pravou atmosféru.

Báli byste se?

Detaily mnohdy udělají více než velkolepá výzdoba. Klaunů se děti často bojí a nejen ti. 

Domy a zahrady se na Halloween mění v děsivé prostory, jelikož jimi děti musí projít, aby si zasloužily svou koledu a posílila se jejich odvaha.

Přes den poté vypadají dekorace velmi vtipně, samozřejmě během noci mají odlišnou atmosféru, která je děsivou. 

I takto můžete změnit pohled na vás dům. 

Dokonale dekorovaný dům. 

Strašidelné detaily dokáží nahnat husí kůži, přitom stačí jen pár zajímavých nápadů.