Novinky

Mít sportovně upravený vůz není jen pro puberťáky

Líbí se vám filmy jako rychle a zběsile? Snad každý se rád podívá na sportovně upravené vozy, je to zcela něco jiného než to, co vídáme každý den na silnicích. Stačí sešlápnout plyn a vůz zmizí v nedohlednu. Myslíte si, že sportovně upravené vozy jsou jen pubertálním výstřelkem? Vezměte to z druhé strany, pořídili jste si vůz, který je stejný jako tisíce jiných, které každý den opouští výrobní linky, není ničím výjimečný a snadno zmizí v davu. Úpravou z něj můžete udělat krásné sportovní žihadlo, se kterým budete všude originální a každý se za vaším autem rád ohlédne. Žijeme jen jednou a pokud vás vždy lákaly sportovní úpravy vozů, tak nad nimi neváhejte, níže si představíme nějaké, které by mohly snadno zvelebit i váš vůz.

Litá kola

Nelíbí se vám plechové disky? Ty se nelíbí pravděpodobně nikomu, skvělým kontrastem k nim jsou litá kola. Ty se vyrábí z hliníku a hořčíku, jsou velmi lehká a přitom pevná. Lehkost vám zajistí lepší akceleraci i nižší spotřebu. Snadno se udržují a na každém autě vypadají fantasticky. Navíc vám poskytnou dynamičtější jízdu a lepší odvádění tepla od brzd a pneumatik.

Sportovní pružiny

Sportovní pružiny jsou skvělou úpravou a nejlépe uděláte, když k nim pořídíte i sportovní tlumiče. Optimalizují se vaše jízdní vlastnosti, zejména při rychlém průjezdu zatáčkami. Sportovní pružiny vozidlo sníží a dodají mu ráznější vzhled.

Snížení podvozku

Výškově stavitelný podvozek vám dá možnost snížit světlou výšku vozidla. Jaké to má výhody? Kromě té estetické posunete těžiště blíže k zemi. To zajistí lepší ovladatelnost a sníží riziko převrácení. Další výhodou je menší odpor vzduchu a lepší přilnavost pneumatik.

Fólie na auto

Úprava, která sice nezajistí lepší výkon, ale zato zcela změní vzhled vašeho vozidla. Když použijete samolepící fólie, můžete tak změnit interiér i exteriér vozu k nepoznání. Co takhle chromovaný vzhled nebo vzor uhlíkových vláken? Budete si připadat, jako ve zcela jiném voze.