Reklamní nabídky

Notebook by vám nevydrží nabitý tak dlouho, jak uvádí výrobce?

Když si pořizuje notebook, jedním z parametrů, na které se většina lidí kouká, je výdrž baterie. Čím, déle notebook vydrží nabitý. tím lépe. Snadno ho pak můžeme vzít do školy nebo do práce a nebát se, že se nám brzy vybije. Ovšem po nějaké době vydrží nabitý stále kratší dobu a namísto slibovaných několika hodin vydrží sotva několik desítek minut. Jak je to možné? Může za to baterie do notebooku. Akumulátory nejsou dokonalé a ačkoliv vypadají, že se vůbec nenamáhají, ve skutečnosti se namáhají neustále.

Každý akumulátor má omezenou životnost, je zde určitý počet cyklů nabíjení, které zvládne a následně se jeho kapacita stále snižuje, Je to způsobeno tím, že počet iontů lithia, které putují mezi elektrodami postupně kolísá. Výrobci bohužel zatím neumí udělat akumulátor, který by měl neustále stejnou kapacitu a tak je po čase potřeba pořídit nový. Je zbytečné pořizovat hned celý nový notebook. Baterie do notebooku nejsou drahé a snadno je koupíte na Baterie24.cz.

Jak na nákup baterie do notebooku?

Eshop baterie24.cz disponuje nabídkou baterií pro všechny notebooky,. Pokud patříte mezi lidi, kteří počítačům příliš nerozumí, nemusíte se obávat, pro výběr vhodné baterie vám postačí znát značku notebooku a modelovou řadu. Na webu si vyberete podle značky a modelu vhodnou baterii za pár vteřin jí můžete mít objednanou. Jestliže chcete být absolutně nezávislí na elektrickém zdroji, pořiďte si baterií více a můžete je střídat. V eshopu můžete nakoupit i nabíječky k notebookům. Ty jsou velmi zranitelné, často se stává, že se nám skřípne mezi kolečka židle nebo pod stůl a dojde k přerušení kontaktu. Patří také mezi věci, které často někde zapomeneme. Na baterie24.cz si levně pořídíte i nabíječku. Sortiment eshopu je velmi široký a můžete zde pořídit i akumulátory, nabíječky či adaptéry i pro další elektroniku, od telefonů až po fotoaparáty aj.