Design Ostatní tvorba

Minimalistické objekty! Hrajte si i vy a staňte se slavnými

Díky rozvoji vlivu sociálních sítí se dnes “slavným” může stát prakticky každý, kdo má nápad a dostatek followerů. Nechte se inspirovat dnešním článkem i vy a začněte tvořit. Nejedná se o žádné kresby, dokonalé fotografie, ale o jednoduché minimalistické nápady. Jelikož méně je někdy více. 

Minimalismus

Minimalismus je životním stylem, který se dotkl už mnoha z nás. Snaží se o eliminaci zbytečných věcí a život jen se základními věcmi. Minimalismus nás “nutí” vyhazovat zbytečnosti ze skříně, orientovat se na přírodu, zbavit se kýčů a hledá krásu v jednoduchosti. Minimalisticky můžete žít, tvořit nebo si třeba zařídit byt.

Pro inspiraci

Hledání vlastního stylu ve fotografování není úplně snadné, což potvrzuje i thajská fotografka Peechaya Burrough, která toho nakonec dosáhla a tvoří tyto jedinečné fotografie. Ve svých fotografiích používá co nejméně rušivých elementů, aby vytvořila jedinečný ráz fotografie a používá neobvyklé kombinace předmětů, které pobaví, například balónky, jídlo či papír. Umělkyně se nechává inspirovat vzpomínkami z dětství, což je důvod, proč jsou její výtvory hravé, lehké a přináší dávku optimismu. Nechte se tvorbou inspirovat i vy. Nejedná se o nic složitého. Chce to jen zajímavý nápad a kreativní zaměření vaší duše.

Proč ne?

Pokud toužíte po volském oku na zdi, můžete si jej snadno vyrobit.

I takové stromy mohou v dětské fantazii existovat. 

Plná pračka prádla? Ani náhodou! Nepůsobí fotografie snivým dojmem?

I paradox je nástrojem vtipu a elegance. 

Přemýšlejte o svých nápadech a zkuste některé z nich realizovat. Na první pohled se mohou zdát šílené, ale nakonec vytvoříte něco jedinečného a vtipného.

I takový detail dokáže vytvořit jakési kouzlo.

Nebojte se experimentovat a hledejte inspiraci ve svém okolí. Třeba i v počasí.

Umělkyně ve svých fotografiích ráda používá i svou kočku. Tím získávají fotky na originálnosti.